قیمت تخت نوزاد خرسی حفاظ دار رویال

یکی از طرحهای پر طرفدار میان مادران بارداری که بدنبال تهیه تخت نوزاد ارزان هستند طرح خرسی است، شاید برایتان جالب باشد که این مدل رنگهای متنوعی دارد و خیلی راحت با سایر وسایل اتاق نوزاد قابل ست شدن است، به همین جهت هم مادران صاحب نوزاد پسر و هم مادرانی که صاحب نوزاد دختر می شوند از این طرح استقبال می کنند.

البته اینها فقط طرح تخت هستند و در قابلیتهای تخت تاثیر چندانی ندارند، اما چند نوع از تختهای نوزادی را در اینجا میاوریم که قابلیتهای هر کدام متفاوت از دیگری است، بطور مثال: مدل کلاسیک که از متداولترین مدلهای تخت نوزاد است و یا مدل تخت خواب قابل تبدیل که با توجه به افزایش سن کودک و رشد قدی وی سایز تخت هم تغییر می کند.

نوع دیگر این تختها مدل چرخدار (قابل حمل) است که براحتی جابجا می شود، نوع دیگر تخت نوزاد خرسی کشودار است که وسایل کودک را در خود جای می دهد، یکی دیگر از انواع تختهای نوزاد که طرفدار زیادی دارد مدل تاشو است که مناسب خانه های با متراژ کم است و می توانید مواقعی که بدان نیاز ندارید آن را جمع کرده و در کمد یا جای مناسبی قرار دهید.

مدل بعدی تخت خواب پارچه‌ای است این مدل هم به جهت شست و شوی راحت و حمل و نقل آسان طرفاران بسیاری دارد بخصوص برای کسانی که خیلی اهل سفر هستند و می خواهند در سفر هم حتی الامکان امکانات منزل را داشته باشند.

تخت نوزاد رویال

امروزه مادران و پدران برای فرزندان نوزاد خود بسیار ارزش قائل هستند و بر روی انها بسیار حساس هستند یکی از حساسیتهای پدران و مادران بر روی نوزادان خود حساسیت بر روی خواب انها می باشد برای همین نیاز به تخت نوزاد رویال و پتو گوسفندی دارند تا بتوانند فرزندان نوزاد خود را در راحتی قرار دهند و بتوانند راحت انها را بخوابانند.

تخت نوزاد رویال دارای مشخصات زیادی می باشد که این امر باعث رضایت و خشنودی افراد زیادی شده است و مردم می‌توانند از مشخصات ویژه و بی نظیر این محصول بهره مند شده و خشنودی کاملی را از آن داشته باشند که ما در این مطلب قصد داریم به یک نمونه از ویژگی‌های منحصر به فرد تخت حفاظ دار رویال برای نوزادان و همچنین کودکان اشاره کنیم پس شما می توانید با ما همراه باشید.

تخت خواب نوزاد یک نفره ی حفاظ دار رویال به دلیل اینکه در سایتهای متنوع و همچنین رنگبندی گوناگونی تهیه می‌شود این امکان برای تمامی مشتریان به وجود می‌آورد که بتوانند از مشخصات ویژه و کاربردی محدود بهره‌مند شوند که به همین علت شما می توانید به دلیل اینکه این تخت نوزاد رویال دارای رنگ بندی متنوع و گوناگون می باشد در رنگ بندیهای متنوع و همچنین طبق سلیقه خود بهره‌مند شوید.

خت نوزاد رویا از نمونه های برتر در حوزه ی تخت نوزاد می باشد برای اینکه تختهای خود را در بهترین حالت ممکن می سازد و بر اساس اصول و قواعد به بازار عرضه می کند تا تمامی مشتریان خود را راضی نگه دارد برای همین ما نیز به یک نمونه از ویژگیهای این تخت اشاره خواهیم کرد پس در ادامه با ما همراه باشید.

تخت کودک حفاظ دار

همانطور که گفتیم برای ایمنی بیشتر تخت کودک از نوع حفاظ دار آن می توانید بهره بگیرید که به چندین شکل این حفاظها در تخت کار شده است.

بسیاری از گهواره های نوزادان از سایبان تشکیل شده تا به کونه ای باشد که در اثر تابش نور مستقیم برای کودک آزار دهنده نشود و در بعضی از تختها با تشک نمدی جدید نیز شاهد این موضوع هستیم اما با این حال برای تخت این موضوع زیاد صدق نمی کند چون معمولا در منزل نور مستقیم آفتاب وجود ندارد بنابراین اگر تمایل به سایبان داشته باشید می توانید آن را جداگانه تهیه و نصب کنید.

با همه این اوصاف تعریف استانداردی از ابعاد مناسب برای تخت نوزاد گفته نشده است اما با توجه به جثه فرزندتان می توانید تصمیم بگیرید که چه اندازه ای برای انتخاب شما مناسب است ارتفاع تخت نوزاد حفاظ دار و جنس چوب مرغوب نیز یکی از نکات مهمی است که در هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشیم.

معمولا باید 30سانت از زمین ارتفاع داشته باشد تا برای کودکانی که چهار دست و پا هستند امنیت حفظ بشود و همینطور کودکانی که در رشد نموداری نیستند یعنی بیش از اندازه وزن و قدشان رشد می کند این نکات بسیار حائظ اهمیت است.