4 دلیل برای اینکه شما به یک تخت خواب برجسته نیاز دارید

 

1. راحتی

برای استفاده کننده از تخت، این احتمالاً مهمترین دلیل است. تخت‌های مراقبت تخصصی برای راحتی ساخته شده‌اند، زیرا احتمالاً کاربر آن زمان زیادی را در آن صرف می‌کند. به این ترتیب، آنها برای کاهش میزان فشار روی بدن طراحی شده اند و به کاهش و پیشگیری از دردهای روزمره کمک می کنند.

از آنجایی که فشار کمتری به بدن وارد می‌شود، خطر ابتلا به زخم‌های فشاری نیز بسیار کاهش می‌یابد که برای افراد تحت مراقبت ناخوشایند هستند. این ما را به طور منظم به دومین نقطه در لیست ما می رساند.

 

 

راهنمای انتخاب تخت خواب مناسب | Nilper

2. بهداشت و ایمنی
با کاهش خطر زخم‌، تخت‌ها مستقیماً به مبارزه با بیماری‌های پوستی و عفونت‌های احتمالی بعدی کمک می‌کنند که سرویس خواب دو نفره چوبی نیاز دارید. این نه تنها یک مزیت آشکار برای فرد تحت مراقبت است، زیرا درد کمتری دارد، بلکه به کاهش بار کاری مراقب در هنگام درمان نیز کمک می کند.

تخت های ما با در نظر گرفتن سایر ویژگی های ایمنی نیز ساخته شده اند. بسیاری از طرح ها دارای پانل های جانبی برای کمک به جلوگیری از سقوط ناخواسته هستند، که به ویژه برای افراد مسن تحت مراقبت مهم است. علاوه بر این، آنها ساختار قوی تری نسبت به یک تخت معمولی دارند و بنابراین احتمال شکستن آنها در زیر وزنه سنگین کمتر است. تخت های پروفیل باریاتریک مخصوص کاربران سنگین وزن هستند و در طرح های متنوعی ارائه می شوند.

3. به کارکنان کمک می کند

همانطور که در تمام نکات بالا اشاره شد، تخت های مجموعه ما به نفع کارکنان مراقبت و همچنین افراد تحت مراقبت است. یک سوم از صدمات اسکلتی- عضلانی به پرستاران ناشی از رسیدگی به بیماران در داخل و اطراف تخت آنهاست که رقم بسیار بالایی است.

تخت‌های مجموعه ما به کاهش فشار روی کارکنان کمک می‌کند، زیرا راحت‌تر وارد و خارج می‌شوند و همچنین از حرکت آنها از طریق کنترل‌های الکترونیکی پشتیبانی می‌کنند. این امر باعث می‌شود کارکنان مراقبت‌ها، درمان‌هایی مانند تزریق یا کرم‌ها را بدون نیاز به جابجایی فیزیکی به بیمار آسان‌تر کنند برای خرید ملحفه باید قیمت پارچه را بدانید و بهترین را انتخاب کنید.

 

بهترین چوب برای ساخت تخت خواب چوبی 2 نفره - چوبکام

سرویس خواب دو نفره تهران

4. بهترین مراقبت ممکن
تخت ها با مزایای متعدد خود حس کاملی از مراقبت را به شما می دهند. آنها به کاربر اجازه می دهند تا بر حرکات و اعمال خود کنترل داشته باشد و به سلامت جسمی و روانی کمک کند. حتی اگر کاربر از نظر فیزیکی اصلاً قوی نباشد و بین حالت ایستاده و نشسته تغییر کند، یک تخت گزینه عالی است.

به دلیل گستره قابل توجهی از تخت های موجود، هر طرح بر اساس شرایط، مراقبت های تخصصی را ارائه می دهد. آنها برای مراقبت فردی در خانه، یا برای ساکنین در خانه مراقبت نیز مناسب هستند و کیفیت کلی زندگی را بهبود می بخشند.