کره پسته طبع بدن شما را نرمال می کند

کره پسته سرشار از اسیدهای آمینه ضروری است، این آمینو اسیدها باید از طریق رژیم غذایی به دست آیند، زیرا بدن شما قادر به تولید آنها نیست. کره پسته نسبت به بسیاری از انواع دیگر آجیل حاوی کالری کمتر و پروتئین بیشتری است.

آنها همچنین منبع خوبی از اسیدهای آمینه ضروری هستند که باید از طریق رژیم غذایی به دست آیند. با وجود اینکه آجیل یک غذای پر انرژی است، یکی از مفیدترین غذاها برای کاهش وزن است.

این به این دلیل است که کره پسته سرشار از فیبر و پروتئین است که هر دو احساس سیری را افزایش می دهند و به شما کمک می کنند کمتر غذا بخورید. در حالی که مطالعات کمی در مورد اثرات کره پسته بر وزن بررسی شده است، مواردی که وجود دارند امیدوارکننده هستند.

بر اساس یک بررسی از 11 مطالعه، مصرف منظم کره پسته ممکن است با کاهش شاخص توده بدنی مرتبط باشد که برای تخمین چربی بدن استفاده می شود. با این حال، بررسی همچنین اشاره کرد که کره پسته با تغییر وزن بدن یا چربی شکم ارتباطی ندارد.

مطالعه 24 هفته ای دیگر روی افراد دارای اضافه وزن نشان داد که کسانی که 20 درصد کالری کره پسته مصرف می کردند 0.6 اینچ (1.5 سانتی متر) بیشتر از کسانی که کره پسته نمی خورند از دست دادند. یکی از عواملی که احتمالاً به خواص کاهش وزن کره پسته کمک می کند این است که محتوای چربی آن ممکن است به طور کامل جذب نشود.

در واقع، چندین مطالعه سوء جذب چربی های آجیل را نشان داده اند. این به این دلیل است که بخشی از محتوای چربی آنها در دیواره سلولی آنها گیر کرده و از هضم آن در روده جلوگیری می کند.

کره پسته از جمله کره آجیل های غنی از آنتی اکسیدان است. آنها سرشار از لوتئین و زآگزانتین هستند که هر دو باعث سلامت چشم می شوند. در حالی که خوردن آجیل فواید زیادی برای سلامتی دارد، اما معمولاً کالری بالایی دارند.

با این حال، کره پسته جزو کم کالری ترین آجیل ها است. هر اونس (28 گرم) کره پسته حاوی 159 کالری است، در مقایسه با 185 کالری در گردو و 196 کالری در گردو. با پروتئینی که حدود 14 درصد از محتوای کالری آنها را تشکیل می دهد، کره پسته از نظر محتوای پروتئین پس از بادام در رتبه دوم قرار دارد.